RUS / ENG
WHITE NIGHTS
in Saint Petersburg - 2018
24-27 May 2018

PARTICIPANTS

List of participants of the Pairs Tournament
valid on 24 May 2018.

# name1 name2 from
1Zaharova V.Zaharov A.Saint Petersburg/Saint Petersburg
2Musikhin A.Serbin A.Saint Petersburg/Saint Petersburg
3Nikitina A.Sliva V.Saint Petersburg/Moscow
4Rogov D.Finagin K.Moscow/Saint Petersburg
5Iljicheva I.Kovalkov I.Saint Petersburg/Saint Petersburg
6Malahevich A.Tatarkin A.Moscow/Moscow
7Pavlushko O.Jakovleva M.Saint Petersburg/Moscow
8Sno E.Ivanov A.Moscow/Saint Petersburg
9Udaltsova T.Shimkovich T.Belarus/Belarus
10Birin S.Karetnikov L.Moscow/Moscow
11Nohaeva T.Gomerov P.Moscow/Saint Petersburg
12Mironova A.Zinkovskii N.Saint Petersburg/Saint Petersburg
13Hlyzova E.Mironov S.Saint Petersburg/Saint Petersburg
14Tregub A.Sharavskii A.Moscow/Moscow
15Malashenko A.Shkurat S.Saint Petersburg/Saint Petersburg
16Gusev V.Rapoport V.Tver/Moscow
17Volkov S.Volkova E.Moscow/Moscow
18Gonchar E.Khonicheva E.Saint Petersburg/Saint Petersburg
19Borodich E.Borodich Y.Saint Petersburg/Saint Petersburg
20Matushko G.Khokhlov Y.Troitsk/Saint Petersburg
21Kholomeev V.Khiuppenen Y.Saint Petersburg/Saint Petersburg
22Danilevskii A.Kazantsev O.Saint Petersburg/Москва
23Orlov S.Rudakov E.Tula/N. Novgorod
24Andreev V.VRem Y.Saint Petersburg/Novosibirsk
25Schetinin Y.Schigrev S.Novosibirsk/Novosibirsk
26Kashubskii A.Koshelev A.Moscow/Moscow
27Kulik I.Kychanov V.Saint Petersburg/Moscow
28Semisoshenko M.Kharlamov V.Saint Petersburg/Saint Petersburg
29Galaktionova O.Zenkevich S.Saint Petersburg/Moscow
30Riskin A.Stolbovskii S.Moscow/Saint Petersburg
31Kucherenko A.Pastukh O.Moscow/Moscow
32Druts V.Galaktionov D.Moscow/Saint Petersburg
33Rakhmani D.Ivanov S.Moscow/Saint Petersburg
34Fedorov A.Levkovich G.Saint Petersburg/Saint Petersburg
35Cherneutsanu T.Toprover M.Saint Petersburg/Saint Petersburg
36Gaidarov M.Shalybkov D.Saint Petersburg/Saint Petersburg
37Babenko E.Pleshkov V.Saint Petersburg/Saint Petersburg
38Zuev M.Shatrov A.Omsk/Москва
39Glazov A.Rudenko K.Saint Petersburg/Moscow
40Gaaze O.Gaaze M.Saint Petersburg/Saint Petersburg
41Rybnikov A.Tjukhlov I.Saint Petersburg/Saint Petersburg
42Gavrilov O.Ivanova S.Saint Petersburg/Saint Petersburg
43Antonov I.Ludinov A.Kostroma/Saint Petersburg

List of participants of the Teams Tournament

# team name from
1Nikitina A.Saint Petersburg
1Sliva V.Moscow
1Rogov D.Moscow
1Finagin K.Saint Petersburg
1Semenov I.Moscow
1Bavshin I.Saint Petersburg
2OtmorozkiTatarkin A.Moscow
2OtmorozkiMalahevich A.Moscow
2OtmorozkiKursakova L.Moscow
2OtmorozkiTatarkin V.Moscow
2OtmorozkiTatarkin I.Moscow
3Pavlushko O.Saint Petersburg
3Jakovleva M.Moscow
3Khonicheva E.Saint Petersburg
3Gulevich A.Moscow
4Kogan V.Saint Petersburg
4Natanson J.Saint Petersburg
4Chernitsa B.Saint Petersburg
4Shigaev D.Saint Petersburg
5CLEVERRybnikov A.Saint Petersburg
5CLEVERTjukhlov I.Saint Petersburg
5CLEVERGalaktionov D.Saint Petersburg
5CLEVERDruts V.Moscow
6Kiselev A.Saint Petersburg
6Kuptsov E.Moscow
6Sno E.Moscow
6Ivanov A.Saint Petersburg
7Nokhaeva T.Moscow
7Tazenkova T.Moscow
7Shatrov A.Moscow
7Hlyzov E.Saint Petersburg
8BerankaKhakimov A.Saint Petersburg
8BerankaGozun I.Saint Petersburg
8BerankaLudinov A.Saint Petersburg
8BerankaShalybkov D.Saint Petersburg
8BerankaGaidarov M.Saint Petersburg
9Cheerful doublesTregub A.Moscow
9Cheerful doublesSharavskii A.Moscow
9Cheerful doublesKoshelev A.Moscow
9Cheerful doublesKashubskii A.Moscow
10RosomakhaSerbin A.Saint Petersburg
10RosomakhaMusikhin A.Saint Petersburg
10RosomakhaMironova A.Saint Petersburg
10RosomakhaMironov S.Saint Petersburg
11Kuznetsov S.Saint Petersburg
11Kharlamov V.Saint Petersburg
11Malashenko A.Saint Petersburg
11Shkurat S.Saint Petersburg
12Gusev V.Tver
12Rapoport V.Moscow
12Kychanov V.Moscow
12Notkin E.Saint Petersburg
13Borodich E.Saint Petersburg
13Borodich Y.Saint Petersburg
13Zaharov A.Saint Petersburg
13Zaharova V.Saint Petersburg
14Khokhlov Y.Saint Petersburg
14Matushko G.Troitsk
14Kholomeev V.Saint Petersburg
14Khiuppenen Y.Saint Petersburg
15Danilevskii A.Saint Petersburg
15Kazantsev O.Moscow
15Orlov S.Tula
15Rudakov E.N. Novgorod
16NskAndreev V.V.Saint Petersburg
16NskRem Y.Novosibirsk
16NskSchetinin Y.Novosibirsk
16NskSchigrev S.Novosibirsk
17Galaktionova O.Saint Petersburg
17Zenkevich S.Moscow
17Stolbovskii S.Saint Petersburg
17Riskin A.Moscow
18Rakhmani D.Moscow
18Ivanov S.Saint Petersburg
18Feofanov M.Moscow
18Kuznetsov D.Saint Petersburg
19Hlyzova E.Saint Petersburg
19Zinkovskii N.Saint Petersburg
19Koroleva A.Moscow
19Zuev M.Omsk
20BiBuKaFeFedorov A.Saint Petersburg
20BiBuKaFeBudaev A.Saint Petersburg
20BiBuKaFeKaretnikov L.Moscow
20BiBuKaFeBirin S.Moscow

Searching teammates: